لوگو تایپ شرکت هوم سایپ

خرید ملک در قبرس شمالی

خرید ملک در قبرس شمالی
چگونه می‌توان با خرید ملک در قبرس شمالی اجازه اقامت گرفت؟ چگونه می‌توان با خرید ملک اقامت دائم اروپا و پاسپورت قبرس گرفت؟ برای اخذ اقامت قبرس شمالی با خرید ملک چقدر سرمایه لازم است؟

فهرست مطالب

اقامت راحت با خرید ملک در قبرس شمالی

چگونه می‌توان با خرید ملک در قبرس شمالی اجازه اقامت گرفت؟ چگونه می‌توان با خرید ملک اقامت دائم اروپا و پاسپورت قبرس گرفت؟ برای اخذ اقامت قبرس شمالی با خرید ملک چقدر سرمایه لازم است؟ این ها بخشی از سوالات شما در جلسه مشاوره از ما هست. جواب این سوال ها بله می توانید درخواست پاسورت قبرس داد. اما اقامت دائم اروپا نه چون قرارداد شنگین را امضا نکرده است. برای خرید ملک حداقل باید مبلغ 5 میلیارد تومان داشته باشید برای خرید یک واحد استودیو تهیه کند می تواند یک خانواده دو نفر یا فرزند زیر 18 سال اقامت دریافت کند.

در این مقاله که توسط مشاورین هوم سایپ با استفاده از اطلاعات موجود و به روز قوانین اقامت و خرید ملک در قبرس شمالی تهیه شده است، به بررسی شرایط و روش‌های اخذ اقامت قبرس از طریق خرید ملک و همچنین قیمت خرید آپارتمان پرداخته‌ایم.

قبرس شمالی

مهاجرت به قبرس شمالی از طریق خرید ملک

یکی از ساده ترین و مطمئن ترین راه های مهاجرت که در سراسر دنیا مرسوم است، خرید ملک و مهاجرت است. خرید ملک در کشور مقصد به شما این امکان را می دهد که به عنوان یک سرمایه گذار شناخته شوید و برای خود و خانواده خود حق اقامت دریافت کنید. خرید ملک مستلزم تحقیق کامل و یافتن مشاور مناسب است. در این صورت با خرید ملک، شما در حال سرمایه گذاری با ارز بین المللی هستید و همیشه این فرصت را دارید که در یک کشور امن زندگی کنید. خرید ملک با توجه به اینکه به شما اقامت دائم کشور می دهد یکی از بهترین راه ها برای مهاجرت است.

قبرس شمالی یکی از اولین کشورهای جهان است که در سال ۲۰۲۱ سرمایه گذاران را جذب کرده است. در ادامه به برخی از دلایل قرار گرفتن قبرس شمالی در این لیست می پردازیم. یکی از این دلایل امنیت بالای قبرس شمالی است. قبرس شمالی نرخ جرم و جنایت بسیار پایینی دارد و خانواده ها به ویژه زنان و کودکان از حمایت قانونی بالایی برخوردار هستند. قبرس شمالی یکی از پنج کشور امن در جهان است. دلیل دیگر قیمت پایین ملک در قبرس شمالی است. به عنوان مثال، شما می توانید ۱۰ آپارتمان در قبرس شمالی با مبلغی که می توانید یک آپارتمان در ایتالیا داشته باشید، خریداری کنید. موضوع دیگری که می توان به آن اشاره کرد، موارد اضافه ارزش سالانه ملک در قبرس شمالی است. این سود بین ۸ تا ۱۰ درصد در سال است؛ و به این ترتیب شما ملکی برای زندگی دارید و برای اجاره پرداخت نمی کنید. اصل به ارز بین المللی، پوند انگلیس تبدیل می شود و سود سالانه به ارزش دارایی اضافه می شود.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری درباره مهاجرت به قبرس شمالی کسب کنید، پیشنهاد می کنیم از طریق این لینک وارد مقاله جامع ما درباره زندگی در قبرس شمالی شده و آن را مطالعه کنید.

اقامت دائم قبرس شمالی با خرید ملک

یکی از بهترین راه‌های سرمایه‌گذاری، خرید ملک در خارج از کشور است که در برخی کشورها منجر به اخذ اقامت برای سرمایه‌گذار می‌شود. یکی از ساده‌ترین و سریع‌ترین راه‌ها برای اخذ اقامت دائم قبرس شمالی خرید ملک و سرمایه‌گذاری در این کشور است. به این ترتیب متقاضی اصلی به همراه همسر، فرزندان تا ۲۴ سال و والدین متقاضی و همسرش اقامت دائم قبرس شمالی را اخذ می‌کنند.

افرادی که در قبرس شمالی ملک خریداری می‌کنند می‌توانند اقامت قبرس شمالی را دریافت کرده و از تسهیلات شهروندی قبرس شمالی بهره‌مند شوند. اگر قصد خرید ملک را دارید، ابتدا باید با مشاوره با مؤسسات معتبر و اطلاع از قوانین کامل این کشور، اطلاعات قبرس شمالی را تکمیل کنید.

کارشناسان شرکت هوم سایپ آمادگی کامل دارند تا این اطلاعات را به‌صورت رایگان در اختیار شما قرار دهند و شما را به این تصمیم مهم راهنمایی کنند. همان‌طور که گفتیم بهترین راه برای کسب اطلاعات، یافتن یک مشاور مطمئن و قابل‌اعتماد است. مشاور پس از ارائه اطلاعات صادقانه به شما، می‌تواند شما را برای خرید ملک راهنمایی کند و سپس شما را راهنمایی کند که چه نوع شرکت‌های املاک و ساختمانی، مجتمع‌های مسکونی و شهرهای قبرس شمالی و برای کدام پروژه. انتخابی برای شما و با توجه به بودجه شما به شما اطلاعات دقیقی می‌دهد که شرکت‌های با سابقه بیشتر اکنون اطلاعات کامل‌تری دارند و می‌توانند ملکی متناسب با بودجه شما ارائه دهند.

فرآیند خرید ملک در قبرس شمالی

خرید ملک در قبرس شمالی نیازمند چندین مرحله است که به شرح زیر است:

تحقیقات اولیه: قبل از هر اقدامی، باید با بازار املاک قبرس شمالی، قوانین ملکی و شرایط اقتصادی کلی آشنا شوید.

انتخاب ملک: بر اساس نیازها، ترجیحات و بودجه‌تان، ملک مناسب را انتخاب کنید. این می‌تواند خانه، آپارتمان، یا حتی زمین خالی برای ساخت باشد.

بررسی قانونی: بعد از انتخاب ملک، باید حقوق مالکیت، سند ملک و هرگونه مسئله قانونی مربوط به آن را بررسی کنید.

معامله: در این مرحله، باید با فروشنده به توافق برسید، قرارداد خرید و فروش را امضا کنید و پرداخت را انجام دهید.

ثبت ملک: بعد از خرید، باید ملک را در دفتر ثبت املاک به نام خود ثبت کنید. این مرحله نهایی می‌تواند چندین هفته طول بکشد.

مرایا خرید خانه های قبرس شمالی

مزایای و چالش های خرید ملک در قبرس شمالی

با خرید ملک در قبرس شمالی نه‌تنها از مزایای خرید ملک برخوردار خواهید شد، بلکه با سرمایه‌گذاری پوند انگلیس در این کشور در حال توسعه، آینده‌ای مطمئن را برای خود و خانواده خود رقم خواهید زد. پس از اینکه ملک موردنظر خود را انتخاب کردید، پروسه خرید خانه را شروع می‌کنید، با پرداخت ۱۰۰۰ پوند پیش‌پرداخت، ملک موردنظر شما در اختیار شما قرار می‌گیرد و پس از آن، حداکثر تا یک ماه فرصت دارید تا پرداخت اولیه برای ثبت سند خانه را پرداخت کنید. برای خانه‌های در حال ساخت، می‌توانید با پرداخت ۳۰ درصد، سند مالکیت خود را تأیید کنید، برای خانه‌هایی که آماده واگذاری هستند، باید حداقل ۵۰ درصد از کل مبلغ را پرداخت کنید.

مزایای خرید ملک در قبرس شمالی

خرید ملک در قبرس شمالی می‌تواند دارای مزایای زیادی باشد. از جمله:

قیمت‌های رقابتی: نسبت به سایر کشورهای اروپایی، قیمت‌های ملک در قبرس شمالی به نسبت کمتر است.

پتانسیل سودآوری بالا: با توجه به رشد اقتصادی و گردشگری قبرس شمالی، پتانسیل سودآوری بالایی برای سرمایه‌گذاران وجود دارد.

زندگی آرام: قبرس شمالی یکی از نقاط زیبا و آرام در منطقه مدیترانه است که زندگی آرام و راحت را ارائه می‌دهد.

چالش‌های احتمالی

همچنین ممکن است با چالش‌هایی هنگام خرید ملک در قبرس شمالی مواجه شوید. از جمله:

قوانین ملکی پیچیده: قوانین ملکی در قبرس شمالی می‌تواند برای خریداران غیرمحلی پیچیده باشد. از این رو استفاده از خدمات یک وکیل ملکی توصیه می‌شود.

تغییرات سیاستی: تغییرات سیاسی و اقتصادی ممکن است بر بازار املاک قبرس شمالی تاثیر گذار باشد. لذا سرمایه‌گذاران باید برنامه‌ریزی مناسب داشته باشند.

به خاطر داشته باشید که خرید ملک، یک تصمیم بزرگ است و باید با احتیاط انجام شود. اگر با این موضوعات به خوبی آشنا شوید، شما می‌توانید تصمیمات مطمئن‌تر و اطمینان‌بخش‌تری بگیرید و از خرید ملک خود لذت ببرید.

قوانین خرید ملک در قبرس شمالی

خرید خانه در قبرس شمالی ازنظر قیمت می‌تواند بسیار جذاب باشد. فوربس قبرس شمالی را بهترین مقصد برای خرید ساحلی در سال 2021 معرفی کرده است. در سال‌های اخیر، تغییراتی در قانون بازار املاک و مستغلات قبرس شمالی ایجاد شده است که خرید ملک در TRNC را ایمن‌تر کرده است. عنوان TRNC (Kesin Tasarruf Belgesi – سند مالکیت مطلق) شامل اموال و زمین‌هایی است که به پناهندگان ترک قبرسی به‌عنوان غرامت برای زمین‌هایی با اندازه و ارزش مشابه ازدست‌رفته در جنوب پس از جنگ 1974 داده شده است. بین یونانی‌های قبرس در جنوب قبرس و ترک‌های قبرس در قبرس شمالی در مورد اینکه چه کسی دارایی در دو طرف جزیره دارد و به‌عنوان یک خارجی امکان شرکت در این جنگ داخلی کاملاً وجود ندارد.

خارجی‌هایی که مایل به خرید خانه در قبرس شمالی هستند فقط مجاز به خرید یک ملک یا حداکثر یک قطعه زمین (۱۳۳۸ مترمربع یا ۱۴۴۰۰ فوت مربع) برای هر نفر هستند. این محدودیت برای خرید ملک خارجی یا ترکیه اعمال نمی‌شود. برای اینکه بتوانید ملک بخرید باید از شورای وزیران مجوز بگیرید که در حال حاضر روند بسیار سریعی دارد.

انواع مختلفی از اسناد مالکیت برای فروش زمین و ملک در قبرس شمالی وجود دارد که برخی از آن‌ها نسبت به سایرین مطلوب‌تر در نظر گرفته می‌شوند. مالیات خرید ملک در قبرس شمالی ۵ درصد است.

مالیات خرید ملک در قبرس شمالی

از جمله مواردی که در اکثر مشاوره ها به اونبرخورد نمیکنید و در کلام مشاور منعقدنمیشه،مالیات و هزینه های خرید ملک هست. مالیات خرید ملک در کشور قبرسشمالی یک بار برای همیشه پرداخت میشه و عبارت“مالیات “ در قبرس اصطلاح KDV رو به خودش اختصاص داده.

در واقع این مالیات پنج درصد رو کمپانی های سازنده به دولت پرداخت کردن و هنگام فروش از خریدار،اون رو اخذ میکنن و به همین ترتیب شما هم از خریدار خودتون اون رو دریافت خواهید کرد. موقع فروش ملک از شما میپرسن که این قیمت اعلامی از سمت شما با KDV هست یا  بدون KDV و بعضا پیش میاد که فروشنده ملک مبلغ KDV رو به خریدار تخفیف میده.

دریافت این مالیات در کمپانی های مختلف بسته به سلیقه صاحبان کمپانی متفاوت هست. در اصل شما باید به محض خرید این مبلغ مالیات رو به فروشنده به صورت نقد پرداخت کنید. اما برخی کمپانی های سازنده برای سهولت در امر خرید مشتریان خودشون،این مبلغ رو یک سال بعد از تحویل واحد از مشتریان، و برخی هم یک سال بعد از تحویل واحد به صورت اقساطی دریافت میکنن.

اما در رابطه با هزینه ها که نیم درصد در ابتدا، یک درصد در انتها و هزار و پونصد پوند که همزمان با مالیات پنج درصد پرداخت میکنید:

هر زمانی که شما یک ملکی رو در قبرس خریداری کنید ، موظف به پرداخت این دو هزینه خواهید بود و این مبلغ مثل مالیات برگشت نخواهد داشت ، و همچنین اگر ملک نوساز خرید کنید ، هزار و پونصد پوند هزینه حق انشعابات رو پرداخت خواهید کرد. نیم درصد از ارزش ملک رو بابت مالیات
ثبت سند به نام شما در اداره مالیات (عبارت ترک:ورگی دایرسی) پرداخت میکنید و همچنین یک درصد از ارزش ملک رو در زمان صدور سند تک برگ به نامتون به اداره ثبت اسناد(عبارت ترکی:تاپو) پرداخت میکنید. و مبلغ هزار و پونصد پوند هزینه حق انشعاب که این مبلغ باید همزمان با مالیات ۵درصد به صورت اقساطی یا نقد یک سال بعد از تحویل ملک به کمپانی سازنده پرداخت بشه.

خرید ملک در قبرس شمالی به صورت اقساطی

برای خانه‌های نوساز در قبرس شمالی، اقساطی که بعد از پیش‌پرداخت می‌پردازید ۴۰ درصد دیگر تا تحویل کلید خانه است و ۳۰ درصد باقی‌مانده را می‌توانید تا دو سال پس از تحویل ملک همان‌طور که اشاره کردیم پرداخت کنید.
اقساط بدون بهره برای املاک آماده تحویل می‌توانید موجودی را به‌صورت اقساط در مدت دو سال پرداخت کنید.

رعایت اصول سرمایه‌گذاری در ملک

مثل هر سرمایه‌گذاری دیگری، خرید ملک نیز نیازمند رعایت اصول سرمایه‌گذاری است. این اصول عبارتند از:

 

تنوع سرمایه‌گذاری: برای کاهش ریسک، بهتر است سرمایه خود را در ملک‌های مختلفی در مناطق مختلف تنوع ببخشید.

 

بازده طولانی مدت: در سرمایه‌گذاری در ملک، بهتر است به جای تمرکز بر روی بازده کوتاه مدت، به بازده طولانی مدت توجه کنید.

 

حفظ بودجه: قبل از خرید ملک، یک بودجه واقع‌بینانه تعیین کنید و به آن بودجه پایبند باشید.

نحوه خرید ملک در قبرس شمالی

برای خرید ملک در هر کشوری، دانستن قوانین و شرایط اخذ سند بسیار مهم است. خبر خوب برای سرمایه گذاری در قبرس این است که قوانین نظارتی دولت قبرس شمالی از شما محافظت می کند. به طور کلی سه نوع سند برای املاک در قبرس شمالی وجود دارد.

  • ترک:

مال و استقلالی است که مالکین از ابتدا داشته اند و تملک مال با این سند برای خریدار نامحدود است و ملک قطعی و قابل انتقال است. خریدار ممکن است پس از تحویل، با داشتن چنین ملکی در قبرس شمالی اقامت کند.

  • معاوضه:

سندی است که پس از جدایی قبرس شمالی و قبرس جنوبی بین مالکین قبلی رد و بدل شده است، این سند دارای ارزش حقوقی مشابه اسناد ترکیه است و خرید ملک با این سند برای خریدار بلامانع است و مطمئنا و ارث قابل انتقالی که به خریدار می دهد، در حالی که خریدار می تواند با داشتن چنین ملکی آپارتمان هایی در قبرس شمالی به دست‌آورد.

  • اجاره(سرقفلی)

این ساختمان ها تحت کنترل دولت قبرس یا اختیارات اعطایی هستند و می توانند برای ۴۹ تا ۹۹ سال اجاره شوند. خرید و فروش این ساختمان فقط برای سرمایه گذاری در ساخت هتل یا مراکز تجاری بزرگ توصیه می شود و در هیچ شرایطی برای خرید خانه یا زمین توصیه نمی شود و در مورد انواع زمین هشدار می دهند.

لازم به ذکر است که در هنگام خرید و ثبت سند، اداره ثبت قبرس شمالی صحت و نوع سند را به اطلاع شما خواهد رساند.

بهترین مناطق خرید ملک در قبرس شمالی

سه منطقه گیرنه، فاماگوستا و اسکله پررونق ترین مکان ها برای سرمایه گذاران داخلی و خارجی هستند. نزدیکی این مناطق به سواحل مدیترانه دلیل اصلی چنین استقبالی است.

  • گیرنه 

گیرنه، پایتخت توریستی قبرس با ده ها هتل و کازینو پنج ستاره و یک بندر زیبا، برای گردشگری هتل و مسافران تجاری شهری ایده آل است. اما به دلیل اشباع و کمبود زمین بزرگ، این شهر پروژه های مسکونی بسیار بزرگ و چشمگیری ندارد و ساحل مرجانی و صخره ای آن به شما امکان می دهد از شنا در سواحل خصوصی و هتل هایی با سواحل شنی لذت ببرید. قیمت کاذب ۲۰ تا ۲۵ درصد ملک گیرنه به دلیل وجود کازینوهای زیاد امکان افزایش ارزش اضافی خانه را از بین می برد. هزینه بالای زندگی در این شهر از معایب آن است.

  • فاماگوستا 

فاماگوستا پایتخت آموزشی و آکادمیک قبرس است، وجود دانشگاه بین المللی مدیترانه شرقی با بیش از ۲۵ هزار دانشجو از ۱۰۱ کشور جهان و با اساتیدی از ۳۵ کشور جهان، این دانشگاه را به بهترین دانشگاه این شهر تبدیل کرده است. فاماگوستا با دیدنی های تاریخی و سواحل شنی، شهری ایده آل برای دانشجویان و خانواده هایشان است تا آینده ای روشن را برای فرزندان خود در یکی از معتبرترین دانشگاه های جهان بسازند. در حالی که مقرون به صرفه بودن شهر یک امتیاز مثبت برای زندگی دانشجویی است، اما توصیه خوبی برای سرمایه گذاری نیست.

  • اسکله 

منطقه اسکله ۱۵ دقیقه تا شهر فاماگوستا و ۴۵ دقیقه تا شهر گیرنه، نزدیک به سواحل شنی زیبای دریای مدیترانه، یکی از جذاب ترین مناطق سرمایه گذاری در قبرس است. قوانین این منطقه بیان می کند که سواحل عمومی در بسیاری از نقاط اسکله زیبایی این منطقه را حفظ کرده است، به همین دلیل هر ساله گردشگران زیادی از کشورهای اسکاندیناوی، اروپای شمالی و روسیه برای خرید خانه برای خرید و اجاره به این منطقه می روند. این منطقه اکنون بازار املاک و ساخت و ساز در قبرس شمالی است.

رشد قیمت سالانه در این ناحیه بین ۵ تا ۱۵ درصد است. علاوه بر این، استقبال گردشگران برای سکونت در این منطقه این امکان را فراهم می کند که با اجاره سالانه خانه، ۱۰ درصد از قیمت خانه خود را به دست آورید. 

عوامل خرید ملک

عواملی که قبل از خرید ملک در قبرس شمالی باید در نظر گرفت

به یاد داشته باشید که به‌عنوان یک خارجی باید هنگام خرید ملک در قبرس شمالی بسیار مراقب باشید. البته لازم است از قبل اطلاعات جامعی در مورد خرید ملک به دست آورید و از مشاوران حرفه‌ای در این زمینه مشاوره بگیرید. در زیر مهم‌ترین نکات را برای شما گردآوری کرده‌ایم:

  • از وجود محدودیت‌هایی مانند وام مسکن بانکی و سایر بدهی‌های مالک فعلی مطلع شوید. بدیهی است در این صورت پس از آخرین روز پرداخت وام یا وام، خانه توسط وام‌دهنده یا بانک توقیف می‌شود.
  • حتماً قبل از انتقال سند درخواستی را به اداره ثبت پس‌انداز ارسال کنید.
  • ثبت و انتقال حقوق مالکیت را حتماً در اداره ثبت و با حضور شهود انجام دهید.
  • تحقیق کنید که آیا برای ثبت و انتقال مالکیت ملک به اجازه اقامت نیاز دارید یا خیر.

در مورد خرید ملک و مشاوره در این زمینه از یک مشاور املاک مجرب کمک بگیرید. فراموش نکنید که کلاه‌برداران همیشه در کمین خارجی‌ها هستند.

ارزش افزوده ملکی در قبرس شمالی

قیمت ملک در قبرس

قیمت خرید ملک در قبرس شمالی

خرید ملک در قبرس شمالی با قیمت‌ها و شرایط پرداخت متفاوت در دسترس خریداران است. این قیمت بسته به امکانات و شهری که ملک در آن قرار دارد متفاوت است. همچنین بهترین زمان برای خرید ملک ازنظر ارزش زمانی است که پروژه در مراحل اولیه ساخت قرار دارد. در این صورت می‌توانید ملک موردعلاقه خود را با کمترین قیمت و با اقساط بالاتر خریداری کنید. در زیر می‌توانید در مورد قیمت‌ها و طرح‌های مختلف در شهرهای اصلی قبرس شمالی مطالعه کنید. 

شهر فاماگوستا

(فاماگوسا) شهر دانشجویان و گردشگران است و دارای امکاناتی مانند بیمارستان‌ها، ادارات دولتی، مراکز خرید، مدارس و دانشگاه‌های بین‌المللی است. مردم بومی قبرس شمالی نیز در فاماگوستا زندگی می‌کنند. با توجه به جمعیت و شهرسازی سنتی، این شهر دارای مجتمع‌های مسکونی لوکس مدرن نیست و معمولاً آپارتمان‌های مجردی مدرن را خواهید یافت که اگر زندگی شهری را ترجیح می‌دهید بهترین انتخاب برای شماست.
هزینه خرید سوئیت ۴۰ متری در شهر فاماگوسا از 35,000 پوند انگلیس است. یک خانه یک خوابه در فاماگوسا 50,000 پوند و یک ملک دو خوابه 60,000 پوند قیمت دارد. یک منطقه ویلایی در توزلا، فاماگوستا، یک ویلا در این منطقه حدود 120,000 پوند انگلیس قیمت دارد. منطقه توریستی و تفریحی ایسکله که به شهر فاماگوستا نزدیک است دارای املاک مسکونی لوکس بسیاری است که بسته به بودجه و شرایط پرداخت می‌توانید از این املاک خریداری کنید. به‌خصوص در این منطقه می‌توانید از بین خانه‌های مختلف با شرایط پرداخت متفاوت انتخاب کنید و ملک موردعلاقه خود را خریداری کنید. 

لانگ بیچ

یک استودیوی آماده برای جابجایی در این منطقه از 130,000 پوند در دسترس است. استودیو در حال ساخت در این منطقه با اقساط ۶ ساله و ۳۰% پیش‌پرداخت از 90,000 پوند موجود است. یک خانه یک خوابه آماده تحویل در لانگ بیچ 120,000 پوند و یک خانه یک خوابه در حال ساخت با اقساط ۶ ساله 90,000 پوند است. ملک دو خوابه در لانگ بیچ 210,000 پوند و ملک دو خوابه در حال ساخت 140,000 پوند به صورت اقساط ۶ ساله. شرایط پرداخت املاک آماده: حداقل پیش‌پرداخت باید ۵۰ درصد کل مبلغ و مابقی مبلغ به صورت اقساط در طول یک سال باشد. 

قیمت خانه در قبرس شمالی به پول ایران

قیمت ملک به دلیل نوسان قیمت پوند در حال تغییر می باشد. قیمت پوند در تاریخ 1 مهر 1402 60500 هزار  تومان می باشد. با این قیمت برای خرید ملک در قبرس شمالی با پرداخت 30 در صد از ارزش ملک شما اقامت کشور قبرس شمالی را دریافت می کنید. این مبلغ برای خرید یک واحد سوئیت و دریافت اقامت برای 2 نفر 5 میلیارد تومان می باشد، الباقی پول ملک به صورت اقساطی پرداخت می کند.

در نهایت، رویاهای خود را تحقق ببخشید

خرید ملک در قبرس شمالی می‌تواند تجربه بسیار مثبتی باشد. با ارائه زندگی آرام و راحت در کنار دریای مدیترانه، این منطقه می‌تواند یک پناهگاه ایده‌آل برای زندگی یا تعطیلات باشد. با برنامه‌ریزی دقیق و تحقیقات کافی، شما می‌توانید رویاهای خود را تحقق ببخشید و خانه رویایی خود را در قبرس شمالی بیابید.

لانگ بیچ

سؤالات متداول​

آیا با خرید ملک در قبرس شمالی می‌توان اقامت دائم گرفت؟

بله، شما می‌توانید با خرید زمین و رعایت قاعده عدم خروج از جزیره بیش از ۴۵ روز در سال، مکانی برای زندگی در کشور به دست آورید.

آیا هنگام خرید ملک در قبرس شمالی امکان اخذ ویزای کشورهای اروپایی وجود دارد؟

اگر شما و خانواده‌تان با خرید ملک اقامت گرفته‌اید، می‌توانید به راحتی ویزای کشورهای اروپایی را دریافت کنید.

آیا اقامت برای کودکان زیر ۱۸ سال الزامی است؟

کودکان زیر ۱۸ سال نیازی به اجازه اقامت ندارند و از کمک‌های دولتی کامل برخوردار می‌شوند.

آیا هنگام خرید ملک در قبرس شمالی امکان پرداخت اقساطی وجود دارد؟

بله، ۳۰ درصد نقدی را می‌توان پیش‌پرداخت و ۷۰ درصد باقیمانده را در پرداخت‌های ۲ تا ۶ ساله پرداخت کرد.

آیا خرید ملک در قبرس شرط اقامت است؟

خیر، برای حفظ این مکان باید هر دو سال یک روز در قبرس باشید.

لوگو تایپ هوم سایپ
جدا کننده بین لینک ها

در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس می گیریم

هوم سایپ هر لحظه همراه شماست…

در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس می گیریم

هوم سایپ هر لحظه همراه شماست…

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

بدون پیش شماره از سراسر کشور