لوگو تایپ شرکت هوم سایپ

اخذ اقامت خانوادگی در قبرس شمالی

دریافت اقامت خانوادگی شما در کشور قبرس شمالی توسط وکلای قبرسی الاصل، یکی از خدمات رایگان گروه شرکت های هوم سایپ میباشد.

تمامی این پروسه توسط وکیل به انجام خواهد رسید و شما در مراحل مختلفی مانند ثبت سند ملک، افتتاح حساب بانکی و… جهت احراز هویت همراه ایشان خواهید بود.

بعد از خرید ملک و پرداخت حداقل 30درصد از ارزش ملک توسط شما به کمپانی سازنده و بلافاصله بعد از ورود شما به کشور قبرس شمالی با هدف دریافت اقامت، وکیل موظف به ثبت نام شما و همچنین اعضای خانواده شما در سامانه متقاضیان اخذ اقامت به نشانی آدرس خواهد بود.لازم به ذکر است که از روز ثبت نام در این سایت اقامت قبرس شمالی شامل حال شما خواهد شد، اما میبایست مراحل اخذ اقامت انجام و به پایان برسد.

بعد از ثبت نام در سایت تاریخ مراجعه به اداره مهاجرت برای شما تعیین خواهد شد که شما به همراه وکیل در تاریخ معین جهت تسلیم مدارک و احراز هویت به این اداره مهاجرت خواهید کرد.

مدارک لازم جهت تسلیم به اداره مهاجرت به شرح ذیل می باشد :

1-قرارداد خرید ملک ثبت شده اداره تاپو(اداره ثبت اسناد قبرس شمالی)

2-رسید پرداخت مالیات 6.5 درصد از ارزش ملک

3-پاسپورت متقاضیان

4-ترجمه ی عقد نامه ترجمه و تایید شده توسط دادگستری و وزارت امور خارجه

5-برگه‌ی مختار

6-گواهی عدم سو پیشینه متقاضیان بالای 18 سال ترجمه و تایید شده توسط دادگستری و وزارت امور خارجه

7-افتتاح حساب بانکی و دپوزیت 15هزار دلار در حساب برای هر فرد بالای 18 سال(که این دپوزیت توسط گروه شرکت های هوم سایپ انجام خواهد شد)

 

نکته1: مدت زمان اقامت اعطایی از طرف دولت قبرس شمالی 1ساله می باشد و به مدت 5سال نیاز به تمدید سالانه‌ی اقامت خواهد بود تمامی مراحل توسط وکیل قبرس الصل هلدینگ هوم سایپ انجام خواهد شد و شما در مراحل مختلفی جهت احراز هویت همراه ایشان خواهید بود.

نکته 2 : جهت دریافت اقامت هیچ هزینه و کارمزدی را پرداخت نخواهید و انجام این پروسه جز خدمات رایگان ما برای مشتریان ما می باشد

نکته 3: دریافت اقامت شامل برخی هزینه و کارمزد های دولتی می باشد که تمامی آن ها مربوط به متقاضیان می باشد ( مجموع این هزینه های دولتی  برای هر فرد متقاضی بالا 18 سال حدود 3000 هزار لیر ترکیه می باشد.

نکته4: تمدید اقامت سالانه طی 2روز کاری انجام میشود و مدارک لازم دقیقا همان مدارک اولیه می باشد.

نکته5: اخذ اقامت اول نیاز به 3ماه زمان خواهد داشت که این بازه ی زمانی از طرف دولت قبرس شمالی تعیین شده و لازم به ذکر هست که در طی این 3ماه شما قادر به خروج و ورود دوباره بدون محدودیت خواهید بود.

نکته6:دپوزیت مالی 15هزار دلار طی این 5سال ، سالانه توسط گروه شرکت های هوم سایپ در حساب مشتریان سپرده خواهد شد و این جزئی از خدمات رایگان این شرکت برای مشتریان خود می باشد.

نکته7: متقاضیانی که سرمایه گذاری اولیه‌ی ملکی آنها بیشتر از 140 هزار پوند باشد و در طی این 5سال سالانه 20 روز بیشتر از کشور خروج نکرده باشند ، در پایان 5سال موفق به اخذ کارت شهروندی یا همان اقامت دائم خواهند شد.

نکته8: بعد از تسلیم مدارک به اداره مهاجرت،متقاضیان موظف به ارائه‌ی آزمایش خون می باشند و متقاضیانی که دارای بیماری های هپاتیت ، سل و یا اچ آی وی باشند موظف به دریافت برگه های تایید از بیمارستان دولتی Dr. Burhan Nalbantoğlu   در شهر لفکشا می باشند.

نکته9: متقاضیانی که به مدت 11 سال ، سالانه 20 روز بیشتر از کشور خارج نشده باشند و هر ماه بدون وقفه ویزای کاری داشته باشند ، موفق به دریافت پاسپورت کشور قبرس شمالی خواهند شد. از جمله کشورهای مهم که با پاسپورت قبرس شمالی بدون ویزا میتوان به آنها سفر کرد آمریکا ، انگلیس و استرالیا می باشند.

نکته10: متقاضیانی که سرمایه گذاری اولیه آنها کمتر از 140 هزار پوند باشد ، از طریق داشتن ویزای کار به مدت 5سال میتوانند موفق به دریافت کارت شهروندی یا همان اقامت دائم شوند.

نکته11:متقاضیانی که در ایران موفق به ترجمه‌ی مدارک خود در ایران نشده اند ، یکی از خدمات رایگان شرکت هوم سایپ ترجمه مدارک آنها در قبرس شمالی می باشد.برای این امر نیاز به تصویر رنگی و یا اصل مدارک فوق الذکر می باشد.

نکته12: برای ثبت نام فرزندان متقاضیان در مدارس ، نیاز به ارائه‌ی اصل شناسنامه والدین و فرزندان می باشد.

نکته13: متقاضیانی که متارکه کرده اند ، برای ثبت نام فرزندان زیر 18سال آنها در مدارس و یا برای اخذ اقامت فرزندان بالای 18 سال آنها تحت تکفل خودشان ، نیاز به ارائه‌ی برگه حزانت می باشد.

نکته14:چنانچه شرایط خاصی دارید که در این مقاله توضیح داده نشده ، جهت راهنمایی بیشتر با مشاوران ما تماس بگیرید.

 

 

برای دریافت مشاوره‌ به صورت حضوری در دفتر تهران به آدرس خیابان جردن پذیرای شما خواهیم بود ، همچنین برای مشاوره‌ی غیر حضوری میتوانید با شماره 90003010 بدون پیش شماره از سراسر کشور تماس بگیرید

 

 

جدا کننده بین لینک ها

در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس می گیریم

هوم سایپ هر لحظه همراه شماست…

در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس می گیریم

هوم سایپ هر لحظه همراه شماست…

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

بدون پیش شماره از سراسر کشور